Běžecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy a cyklotrenažéry JKexer jsou velmi výkonné

Vybrat výrobce ↓
Resetovat

Společnost JKexer, výrobce orientovaný na zákazníky, byla založena v roce 1981 panem Victorem Chenem, který je zároveň výkonným ředitelem společnosti Taiwan Sporting Goods Manufacturers Association.

JKexer je předním výrobcem inovativního a kvalitního fitness vybavení. Tato společnost získala ocenění "Dobré exportní výkonnosti" od Tchajwanské vlády pro téměř více než tři desetiletí a je pokládaná jako stabilní a spolehlivá společnost v tomto odvětví.

JKexer Vám poskytuje širokou škálu fitness zařízení, jak pro komerční využití, tak pro domácí využití, která zahrnuje motorizované běhací pásy, magnetické rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry, fitness vybavení, veslovcí trenažéry a steppery. JKexer zajišťuje sofistikované fitness zařízení pro domácí využití, orientované i na náročnější uživatele. 

Vše je promyšleno tak, aby bylo vyhověno Vašim potřebám. Dodržováním přísné standarty designu a použitím vysoce kvalitních materiálů v kombinaci s rozsáhlým zázemím ve fitness průmyslu, poskytuje JKexer vynikající technicky vyspělé zařízení pro své zákazníky.

JKexer zahrnuje produkty s kvalitou odpovídající evropským výrobkům a s velmi atraktivní cenou. S bohatými zkušenostmi v oblasti výroby a know how, odborně vyškoleným Research & Development týmem a vysoce kvalifikovanými odborníky, stejně jako s kontinuálními investicemi do výzkumu a vývoje, je pro Vás JKexer tou správnou volbou.

Kategorie Výrobci
Jsme i na FACEBOOKU

Dotaz na prodejce
Newsletter
Nakupujte u nás: